COPYWRITING cennik

Artykuły

Artykuły blogowe (lifestylowe)

od 39 zł za 1000 zzs

Napisanie artykułu blogowego o luźnym charakterze lifestylowym wraz z doborem słów kluczowych

Artykuły specjalistyczne (eksperckie)

od 69 zł za 1000 zzs

Napisanie artykułu specjalistycznego, wymagającego szczegółowego researchu wraz z doborem słów kluczowych

Treści na strony www

Treści na landing page

od 799 zł za stronę

Opracowanie tekstów na landing page z wykorzystaniem języka korzyści na podstawie przesłanych wytycznych

Opisy produktów, kategorii, stron

od 49 zł za 1000 zzs

Przygotowanie opisów na stronę (produktów, kategorii, strony głównej) z uwzględnieniem słów kluczowych oraz języka korzyści

Inne treści na stronę www

wycena indywidualna

Zakres działań omawiany po wstępnej konsultacji

Mailing i social media

Teksty do newslettera

od 99 zł za tekst

Przygotowanie treści do mailingu z uwzględnieniem przesłanych wytycznych

Posty do mediów społecznościowych

od 799 zł za msc

Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych – przygotowanie strategii komunikacji, opracowanie planu postów wraz z grafikami, planowanie i publikacja postów wg harmonogramu

Treści do reklam

od 79 zł za tekst

Opracowanie tekstów do płatnych reklam z wykorzystaniem języka korzyści na podstawie przesłanych wytycznych

Copywriting kreatywny

Naming

od 599 zł za 3 propozycje

Przygotowanie 3 propozycji nazw produktu, marki itp.i w oparciu o przesłane wytyczne

Slogany reklamowe

od 499 zł za slogan

Przygotowanie kreatywnego sloganu, hasła reklamowego dopasowanego do charakteru marki z uwzględnieniem przesłanych wytycznych

Do każdego tekstu ewentualne poprawki w cenie!

chcesz, abyśmy przygotowali specjalnie dla Ciebie inny rodzaj treści lub poznać pełną wycenę przygotowania tekstów? Napisz do nas!

Wszystkie ceny są cenami netto

Profesjonalny copywriter – cennik przygotowania treści na stronę i nie tylko

Potrzebujesz wysokiej jakości treści na stronę, do reklam czy mediów społecznościowych? Takich, które będą sprzedawać, ale też angażować odbiorców, zwiększać ich zaufanie do marki oraz edukować? Zadbaj o to, aby content przygotował dla Ciebie doświadczony copywriter! Cennik usług zależny jest od wielu czynników oraz oczywiście rodzaju treści do przygotowania. 

W czym jednak dokładnie możemy Ci pomóc? W tworzeniu jakiego rodzaju contentu specjalizują się nasi copywriterzy? 

Teksty na bloga – lifestylowe i specjalistyczne

Jedną z naszych specjalizacji jest blogowy copywriting. Ceny za przygotowanie artykułu lifestylowego zaczynają się już od 39 zł za 1000 zzs, a specjalistycznego – od 69 zł za 1000 zzs. Przed przystąpieniem do pracy wspólnie ustalimy oczywiście tematykę wpisu, a następnie zajmiemy się doborem odpowiednich fraz kluczowych do publikacji. 

Po wykonaniu researchu przystąpimy do realizacji zadania, biorąc pod uwagę określone przez Ciebie cele oraz dopasowują styl treści do Twojej grupy docelowej. Dzięki temu zyskasz w pełni pasujące do swojej marki oraz odbiorców teksty na bloga. Cennik ostateczny ustalany jest indywidualnie – w zależności od tematyki, branży, długości oraz konkretnych zaleceń. 

Treści na stronę internetową – sprzedażowe opisy

Specjalnie dla Ciebie możemy przygotować także wszelkie inne teksty na stronę internetową. Cennik znajdziesz powyżej, a w nim m.in. ofertę przygotowania treści na landing page czy opisów kategorii lub produktów. Content tworzymy oczywiście w tym przypadku na podstawie przesłanych wytycznych oraz zaleceń – uwzględniając przy tym naturalne umieszczenie w tekstach słów kluczowych. 

Treści na stronę pisane są głównie językiem korzyści, pokazującym potencjalnym klientom nie tylko cechy, ale także konkretne benefity danego rozwiązania. Masz tym samym ogromne szanse na zdecydowane zwiększenie sprzedaży. Koniecznie postaw więc na profesjonalny copywriting. Ceny przygotowania treści na stronę internetową zaczynają się już od 49 zł za 1000 zzs! 

Content do mediów społecznościowych, mailingów i reklam

Artykuły blogowe, landing page czy teksty na stronę to niejedyne obszary, w których warto postawić na profesjonalny copywriting. Oferta naszego zespołu obejmuje także przygotowanie treści do mailingów czy reklam. Możesz więc powierzyć nam przygotowanie tekstów do newslettera czy mediów społecznościowych. Wykorzystamy w nich język korzyści oraz zwroty, które zachęcą odbiorców do wykonania działania, na którym Ci zależy.

Możesz zlecić nam także prowadzenie profilu w mediach społecznościowych, obejmujące przygotowanie strategii komunikacji, grafik oraz pisanie tekstów. Cena opracowania postów, ich planowania oraz publikacji zaczyna się już od 799 zł za miesiąc! 

Kreatywny copywriting – oferta na naming i slogany reklamowe

A może masz zadanie, w którym musi pomóc Ci kreatywny copywriter? Cennik, który znajdziesz powyżej, uwzględnia także przygotowanie namingu, a więc propozycji nazw marki czy produktów, a także wszelkiego rodzaju sloganów reklamowych. 

To zdecydowanie najważniejsze wyróżniki każdej firmy, dzięki której klienci będą w stanie dobrze zapamiętać markę, a także w pewien sposób się z nią utożsamiać. Zleć więc ich przygotowanie specjalistom, otwierając tym samym drzwi do sukcesu!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań – skontaktuj się z nami

Copywriting - Firma Kropla Wyobraźni

© Copyright 2023 Agencja copywriterska Kropla Wyobraźni. All rights reserved.